Wieści ze świata (Ghost Recon: Wildlands, Watch Dogs 2, Farpoint, Bandai Namco) 19/4/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2017, 04:04


Kategorie: News

Ghost Recon: Wildlands – „prapremiera” DLC Narco Road

Zgodnie z zapowiedzią, Ubisoft wypuścił Suplement Narco Road W stronę gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – Wszelako na razie Przynajmniej w ręce posiadaczy przepustki sezonowej. Szczątek musi poczekać tydzień dłużej, W stronę 25 kwietnia. Skaza Czyżby warto? Z wrażeń, którymi dzielą się nabywcy season passa na Steamie, wynika, że Narco Road to spór – ponoć sprawia wrażenie, Poniekąd Ku Ghost Recona chciano wpakować atrakcje rodem z GTA V Azaliż Just Cause 3… i wyszło to źle. Miałki, niezainteresowany scenariusz, linowe misje nastawione na jazdę samochodami (bodaj Zali Wykluczone najsłabszy Szczegół rozgrywki), mały Teren Na zwiedzenia, a Ku tego konieczność stworzenia nowej postaci, Celem wziąć udział w minikampanii – weterani Wildlands są zgodni, że Narco Road to obelga dla fanów i strzał w zgięcie Ubisoftu. Więcej na Materia tego, o czym w ogóle traktuje DLC, powie Wam nasza wcześniejsza wiadomość i poniższy Prognostyk premierowy:

Watch Dogs 2 – DLC No Compromise na PS4 i kwietniowa aktualizacja

Wzbogacenia o nową zawartość doczekała się też inna Partia Ubisoftu. Po pierwsze, do Watch Dogs 2 w wersji na PlayStation 4 wypuszczono DLC No Compromise – Ubiegły większy Wstawka przewidziany w przepustce sezonowej. Można go też kupić odrębnie w PlayStation Store Po 42 zł. Głównym składnikiem add-onu jest minikampania fabularna, w której Marcus i przyjaciele mierzą się z rosyjską mafią, próbując ukrócić piracki przedsiębiorstwo pornograficzny. Ku tego dochodzą nowe wyzwania (wyścigi na Okres z rankingami), bronie, pojazdy, stroje zapewniające specjalne zdolności itp. Na pozostałych platformach sprzętowych – PC i XOne – No Compromise pojawi się 18 maja.

Drugą porcję świeżej zawartości Ku Watch Dogs 2 – tym Równolegle darmową i dostępną na każdym urządzeniu – przyniosła kwietniowa aktualizacja. Tu daniem głównym jest liczny Aparat Showd0wn, Początkowo przygotowywany z myślą o dodatku opisanym powyżej – polega on na 4-osobowych starciach w parach, toczonych na 15 zamkniętych arenach według trzech różnych zestawów reguł. Teatralność tym łatka zapewnia sieciowe wyścigi i stroje dla Marcusa, a także dodatkową broń – kbk paintballowy. Wszystkie te nowości przedstawiono na poniższym zwiastunie:

Bandai Namco rejestruje marki Pac-Man Maker i Storm Wings

Czujni internauci zauważyli kolejne znaki towarowe rejestrowane Wskutek firmę Bandai Namco – tym Kolektywnie Sposób mówienia o markach Storm Wings i Pac-Man Maker, które są Aktualnie rozpatrywane Via Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Gdy zwykle, Wykluczone wiemy Nędznik Z okładem to, że w przygotowaniu są produkty o takich nazwach – Gdzie tam Bodaj Firma Pac-Man Maker daje W stronę myślenia. Czyżby Bandai Namco szykowało twór Porównywalny W stronę Super Mario Maker od Nintendo – pozycję łączącą funkcje gry i rozbudowanego edytora poziomów?

Farpoint – strzelanka VR na PS4 osiągnęła złoty status

Zakończyły się prace nad grą Farpoint – obiecującą strzelanką w klimatach science-fiction, którą Atelier Impulse Gear tworzy z myślą o goglach PlayStation VR. Osiągnięcie statusu złotego oznacza, że Prapremiera – przewidziana w Europie na 17 maja – jest już Racjonalnie przesądzona. Ogłoszeniu towarzyszył Greenhorn zwiastun, przedstawiający założenia fabularne produkcji (widoczny poniżej). Opłaca się Oprócz tego wspomnieć, że Społem z Farpoint zadebiutuje (jak) z igły Bileter Ku PS VR – Aim Controller.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. MaSzyna: Trenażer Pojazdów Szynowych
 2. TumbleSeed
 3. Ultimate Epic Battle Simulator
 4. Games of Glory
 5. Street Fighter V
 6. Voodoo Vince Remastered
 7. Titanfall 2
 8. Starpoint Gemini Warlords
 9. Watch Dogs 2
 10. The Disney Afternoon Collection
 11. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Morrowind
 12. The Escapists 2
 13. ATV Renegades
 14. Halo Wars: The Definitive Edition
 15. Heroes of the Storm
 16. The Final Station
 17. Nier: Automata
 18. Final Fantasy XII: The Zodiac Age
 19. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands - Narco Road
 20. Star Wars: Battlefront II
 21. Yakuza Kiwami

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Watch Dogs 2 – DLC No Compromise i kwietniowa aktualizacja
 2. Ultra Street Fighter II: The Final Challengers – Oznaka #2
 3. Titanfall 2 – A Glitch in the Frontier
 4. The Silver Case – Objawiciel na premierę wersji na PS4
 5. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Morrowind – Warden
 6. The Disney Afternoon Collection – Herold fabularny
 7. Syberia 3 – Znak na premierę
 8. Shiness: The Lightning Kingdom – Wróżba na premierę
 9. Reservoir Dogs: Bloody Days – Forszpan #2
 10. Persona 5 – nagrody
 11. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road – Zapowiedź na premierę (PL)
 12. Farpoint – Herold fabularny
 13. Detached – Wróżba fabularny
 14. Wonder Boy: The Dragon's Mostek – Głosiciel na premierę
 15. Star Wars: Battlefront II – trailer #1 (PL)
 16. Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series – Teaser na premierę
 17. Syberia 3 – Anna Dereszowska: o pracy Blisko dubbingowaniu gier (PL)

Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment DLC i dodatki gry VR patche i aktualizacje patenty i znaki towarowe Wieści ze świata złoty status PC PS4 XONE
Skomentuj: