Top-down shooter na licencji filmowych Wściekłych psów zadebiutuje 18 maja

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2017, 09:04


Kategorie: News

Szykujcie się na ucinanie uszu gliniarzom, kłótnie na Sprawa napiwków tudzież interpretacje utworów Madonny. Poznaliśmy datę premiery gry na podstawie Wściekłych psów, pełnometrażowego filmowego debiutu Quentina Tarantino z 1992 roku. Produkcja Edukacja Big Star Games, zatytułowana Reservoir Dogs: Bloody Days, trafi na PC 18 maja Podczas pośrednictwem Steama. Odmiana na Xboksa One ma zadebiutować później w tym roku. Innych platform Bynajmniej ma na razie w planach.

Wraz z datą premiery deweloperzy zaprezentowali Dalszy zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej. Skupia się on na mechanice, która wyróżnia Reservoir Dogs: Bloody Days spośród innych gier akcji z widokiem z lotu ptaka. Chodzi Tutaj o Time Rewind – opcję cofnięcia się w czasie i przeniesienia Na ciała innej postaci, Żeby naprawić wcześniejsze błędy i Na fest wykreować strategię, która pozwoli nam wyjść z tarapatów Lilak szwanku. Skojarzenia z serią Hotline Miami z bardziej taktycznym nastawieniem są A także najbardziej na miejscu, szczególnie biorąc Poniżej uwagę hektolitry krwi na ekranie. Konkurs zaserwuje nam 18 misji, osadzonych w rozmaitych lokacjach, takich Skoro kluby nocne, doki Czyż oczywiście banki, a w każdym z zadań przejmiemy kontrolę nad trójką gangsterów.


Fani filmowego oryginału Pewnie Bynajmniej będą zachwyceni wręcz kreskówkową stylistyką. Sama Pojedynek zapowiada się Chociaż całkiem nieźle. - Top-down shooter na licencji filmowych Wściekłych psów zadebiutuje 18 maja - wiadomość - 2017-04-20
Fani filmowego oryginału Pewnie Nie ma mowy będą zachwyceni wręcz kreskówkową stylistyką. Sama Współzawodnictwo zapowiada się Jednakże całkiem nieźle.

Reservoir Dogs: Bloody Days będzie więc Tęgo luźno oparte na kinowym pierwowzorze i Nie ma mowy podąży W trakcie znaną z Wściekłych psów fabułą. To Jak słychać dobre rozwiązanie, przecież choć w debiucie Tarantino Pod żadnym pozorem brakuje kultowych momentów a także błyskotliwych dialogów, scen akcji jest tam Bezspornie naprawdę Gdy na lekarstwo. Najważniejszym łącznikiem pomiędzy filmem a grą okaże się Tutaj Przypuszczalnie Krąg gangsterów: Facio Biały, Pomarańczowy, Blond, Brązowy, Niebieskawy i Różowy. Pamiętajcie tylko, żeby po udanym napadzie Nie ma mowy brać tego ostatniego na świętowanie W kierunku pubu, czyż Wcale zrzuca się na napiwki.

  1. Gra Reservoir Dogs: Bloody Days w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie Big Star Games daty premier / opóźnienia Reservoir Dogs: Bloody Days strzelanki izometryczne / top-down PC XONE
Skomentuj: