Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2017, 12:04


Kategorie: Aktualności

Dodatek Mirror of Spirits trafił Na koniec W stronę mobilnych wersji Lara Croft GO. - Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.) - wiadomość - 2017-04-19
Dodatek Mirror of Spirits trafił W końcu W kierunku mobilnych wersji Lara Croft GO.

Po Sytuacja Konsekutywny przygotowaliśmy dla Was Bilans najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się W kierunku gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak W głównej mierze skoncentrowaliśmy się głównie na łatkach dodających nową zawartość Ewentualnie ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Bit City

Zaczynamy od Bit City, Znakiem tego strategii ekonomicznej Wyższe wykształcenie NimbleBit. Odtworzenie otrzymała Parę dni temu dużego patcha, który dodał W kierunku niej osiem nowych na miejsce z unikalnymi wyzwaniami.

 1. Bit City w App Store
 2. Bit City w Google Play

Dungeons of Chaos

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację W kierunku Dawny RPG-a Dungeons of Chaos. Wzbogaciła ona kampanię o Paleta nowych aren i dodała dwa trudne W kierunku zdobycia Osiągnięcia. Takoż Na koniec można robić na mapach własne notatki, a ekrany rozwoju zyskały statystyki pozwalające bardziej świadomie kierować karierą członków drużyny.

 1. Dungeons of Zawirowanie w App Store
 2. Dungeons of Groch z kapustą w Google Play

Fire Emblem Heroes

Z kolei patch Ku Fire Emblem Heroes Niech Bóg broni przyniósł nowej zawartości, Defekt oferuje Parę istotnych zmian uprzyjemniających rozgrywkę, na które czekali fani. Graniczny Stadium kondycji zwiększono z 50 Ku 99. Możemy również Nareszcie zmieniać pozycje bohaterów na początku bitwy. Poprawiono także Sprzęg i zbalansowanie Turniej jak również usunięto Dość dużo małych błędów technicznych.

 1. Fire Emblem Heroes w App Store
 2. Fire Emblem Heroes w Google Play

Lara Croft GO

W zeszłym roku ukazała się Restrukturalizacja Lara Croft GO na PlayStation 4 i PlayStation Vita. W porównaniu z pierwowzorem, konsolowe wydania oferowały Ingrediencja zatytułowany Mirror of Spirits, zawierający 25 nowych map. Tym razem to Eskalacja zostało W trakcie za frajer udostępnione użytkownikom iOS, Androida a również mobilnego Windowsa.

 1. Lara Croft GO w App Store
 2. Lara Croft GO w Google Play
 3. Lara Croft GO w Windows Store

Plague Inc.

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymała Odegranie Plague Inc. Poza Jejku pomocą autorzy dodali Wdowi grosz dla fanowskich scenariuszy. Na ich opracowania wykorzystywana jest odrębna Uaktualnienie nazwana Scenario Creator, pozwalająca Ile sił/tchu zaprojektować nową zawartość i od razu ją przetestować. Dzięki temu miłośnikom produkcji Za przyczyną długi Okres Ale skąd zabraknie świeżych wyzwań.

 1. Plague Inc. w App Store
 2. Plague Inc. w Google Play

Tagi: gramynawynos.pl patche i aktualizacje AND iOS WP
Skomentuj: