Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2017, 12:04


Kategorie: Aktualności

Dodatek Mirror of Spirits trafił Na koniec W stronę mobilnych wersji Lara Croft GO. - Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.) - wiadomość - 2017-04-19
Dodatek Mirror of Spirits trafił Nareszcie Ku mobilnych wersji Lara Croft GO.

Po Fanga N-ty przygotowaliśmy dla Was Rozrachunek najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się Ku gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak Przede wszystkim skoncentrowaliśmy się głównie na łatkach dodających nową zawartość Albo ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Bit City

Zaczynamy od Bit City, Więc strategii ekonomicznej Edukacja NimbleBit. Partia otrzymała Garść dni temu dużego patcha, który dodał Na niej osiem nowych zamiast z unikalnymi wyzwaniami.

 1. Bit City w App Store
 2. Bit City w Google Play

Dungeons of Chaos

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację Ku Stary RPG-a Dungeons of Chaos. Wzbogaciła ona kampanię o Garnitur nowych aren a także dodała dwa trudne Ku zdobycia Osiągnięcia. Na dobitek/dobitkę Koniec końcem/ końców można robić na mapach własne notatki, a ekrany rozwoju zyskały statystyki pozwalające bardziej świadomie kierować karierą członków drużyny.

 1. Dungeons of Bezład w App Store
 2. Dungeons of Kasza w Google Play

Fire Emblem Heroes

Z kolei patch W kierunku Fire Emblem Heroes Gdzie tam przyniósł nowej zawartości, Nie oferuje Trochę istotnych zmian uprzyjemniających rozgrywkę, na które czekali fani. Szczytowy Natężenie kondycji zwiększono z 50 Ku 99. Możemy również Nareszcie zmieniać pozycje bohaterów na początku bitwy. Poprawiono także Złącze i zbalansowanie Mecz tudzież usunięto Nielicho małych błędów technicznych.

 1. Fire Emblem Heroes w App Store
 2. Fire Emblem Heroes w Google Play

Lara Croft GO

W zeszłym roku ukazała się Restrukturalizacja Lara Croft GO na PlayStation 4 i PlayStation Vita. W porównaniu z pierwowzorem, konsolowe wydania oferowały Ingrediencja zatytułowany Mirror of Spirits, zawierający 25 nowych map. W tej chwili to Wzmożenie zostało W czasie gratisowo udostępnione użytkownikom iOS, Androida jak również mobilnego Windowsa.

 1. Lara Croft GO w App Store
 2. Lara Croft GO w Google Play
 3. Lara Croft GO w Windows Store

Plague Inc.

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymała Sztuczka Plague Inc. W czasie Jejku pomocą autorzy dodali Podpora dla fanowskich scenariuszy. W stronę ich opracowania wykorzystywana jest odrębna Uwspółcześnienie nazwana Scenario Creator, pozwalająca Lotem błyskawicy/strzały zaprojektować nową zawartość i od razu ją przetestować. Dzięki temu miłośnikom produkcji Wskutek długi Pora Skądże (znowu) zabraknie świeżych wyzwań.

 1. Plague Inc. w App Store
 2. Plague Inc. w Google Play

Tagi: gramynawynos.pl patche i aktualizacje AND iOS WP
Skomentuj: