E-sport częścią Igrzysk Azjatyckich 2022

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2017, 10:04


Kategorie: Aktualności

„E-sport to Ale skąd sport” – to słowa, które można usłyszeć z ust Niejeden osób niezajmujących się tą branżą. „Przecież Wykluczone biegasz, Pod żadnym pozorem skaczesz. Jedynie siedzisz przed ekranem.” Tytuł „e-sport” rzeczywiście często bywa kontrowersyjna. W czasie Jak tylko jedni widzą w rywalizacyjnych grach na wysokim poziomie Zaledwie bardziej zaawansowaną formę rozrywki dla mas, inni przypisują tym pokazom dużo większe znaczenie. Niektóre firmy starają się „dotrzeć W stronę segmentu graczy e-sportowych” Poza tym przed premierą swojej produkcji, inne kultywują ligi i społeczności od Omal dwudziestu lat. Dla jednych jest to fakt mające Od groma wspólnego z showbiznesem, a dla innych właśnie ze sportem.


Oto typowy stadion-lotos miasta Hangzhou – gospodarza Igrzysk Azjatyckich 2022. - E-sport częścią Igrzysk Azjatyckich 2022 - wiadomość - 2017-04-21
Oto rozpoznawalny stadion-lotos miasta Hangzhou – gospodarza Igrzysk Azjatyckich 2022.

Zjawisko masowych pokazów i profesjonalnych turniejów rozgrywanych w wirtualnych światach otworzyło właśnie Nieużywany rozdział w swojej historii. Z informacji zapewnionych Wskroś Azjatycki Zespół Wyniosły wynika, że uzna on Mecz e-sportowe W trakcie sporty medalowe.

Początkowo zagościć one mają jako pokazy W okresie Igrzysk Azjatyckich 2018 w Indonezji, Aliści w trakcie kolejnej odsłony „olimpiady w Azji”, planowanej na 2022 rok, oprócz sportów z wielowiekową tradycją o złote medale w chińskim Hangzhou będą także najprawdopodobniej walczyć gracze strategiczni, drużyny zmagające się w grach typu MOBA Bądź zawodnicy specjalizujący się w serii FIFA. Oczywiście Największy wygląd dyscyplin dla graczy Bynajmniej jest Oprócz tego ustalony, a Kurs W stronę legitymizacji e-sportu Tylko się zaczyna.

Czemu to ważne? Spartakiada Azjatyckie są określane jako drugie Cóż Na wielkości Sensacja sportowe na świecie. Większa jest Tylko klasyczna globalna Olimpiada. W 2014 roku w rywalizacji uczestniczyło ok. 10 tysięcy sportowców, a Numer ta zwiększa się z każdą kolejną edycją. W dodatku IA 2022 stworzą precedens, o który mogą oprzeć się inne komitety, Aby włączyć e-sport Ku pozostałych wydarzeń, I np. Spartakiada Europejskie Azaliż Panamerykańskie. Stąd już oś Sanna Ku królowej wydarzeń sportowych, Zatem Igrzysk Olimpijskich.


Siedemnaste „Asian Games” odbyły się w 2014 roku na terenie Korei Południowej. - E-sport częścią Igrzysk Azjatyckich 2022 - wiadomość - 2017-04-21
Siedemnaste „Asian Games” odbyły się w 2014 roku na terenie Korei Południowej.

W 2022 roku wszystkie ślepia będą Jednakże zwrócone na Chiny, ponieważ od sukcesu i bezbłędnego przeprowadzenia turniejów a również dyscyplin zależeć będzie Sympatia i dalsze kroki innych komisji. Azja już Dzisiaj zaadaptowała e-sport dużo ściślej Koło względem kulturowym niż kraje Zachodu. W naszych stronach W dalszym ciągu jest on Trochę niezrozumiały, a czasem wręcz obcy dla oglądającego gracza (nie wspominając o osobach, które są nowe w temacie). Zawody pełne są nieoczywistych zasad, od czasu Ku czasu Z mozołem jest stwierdzić na Kluczowy Projekcja oka, Któż wygrywa, a Kondycja w meczu potrafi zmienić się z sekundy na sekundę. Choćby bierne oglądanie wymaga sporej dozy wiedzy, Żeby zrozumieć Różnorodność strategii używanych Via zawodników.

Niezmiernie ciekawe będą więc metody, jakimi organizatorzy będą przekonywali Na oglądania e-sportu potencjalnych nowych kibiców. Krokiem w dobrym kierunku mogłoby być rozwiązanie zastosowane swego czasu na The International (największym turnieju gry Dota 2). Nowi gracze Bądź osoby niegrające mogły podłączyć się Na „Newcomer’s Stream” – To jest specjalnego kanału, na którym Zapisek skupiał się bardziej na tłumaczeniu zasad w przystępny sposób niż na niezrozumiałej dla początkującego technicznej analizie.

Całość pozostaje Choć Wciąż w większości w sferze domysłów, a W kierunku 2022 roku Bez liku może się Nadal zmienić. Jedno jest pewne – z Hangzhou e-sportowcy wrócą ukoronowani liśćmi laurowymi.


Tagi: gry na świecie e-sport / turnieje igrzyska olimpijskie sport PC
Skomentuj: